LTL
= EUR
Oficialus kursas 1 euras = 3.4528 Lt. Plačiau

Paskola, paskolos

Kuo išsiskiria Paskoliukas.lt teikiamos paskolos?

Paskoliukas.lt teikiami kreditai pasižymi išskirtinai patraukliomis sąlygomis:


 • PAPRASTA. Prireikus pinigų, Jums nereikia eiti į banką, pinigai gaunami patogiausiu būdu – internetu arba SMS žinute.

 • GREITA. Kadangi nereikia mokėti už užstato, be to, nereikalingas ir laiduojantis asmuo, Jūsų finansiniai poreikiai gali būti patenkinti vos per kelias minutes. Paprastai kitose finansinėse institucijose būtent paskola už užstatą ir reikalauja ilgiausiai trunkančio reikiamų dokumentų tvirtinimo, tačiau Paskoliukas.lt gali sutaupyti Jūsų laiko ir greitai suteikti reikiamą kreditą.

 • DIDELIS PASIRINKIMAS. Skolinantis sutartis gali būti sudaroma tiek nedidelėms sumoms – 300, 400 ar 500 litų – tiek ir iki 3500 litų siekiančioms sumoms. Pasiskolinta suma grąžinama taip pat per pasirinktą laikotarpį.

 • PAPRASTI REIKALAVIMAI. Siekiant įsitikinti, jog klientas yra mokus,  atliekama patikra duomenų bazėse.  Klientas turi turėti pastovų pajamų šaltinį, neturėti įsiskolinimų bei pasižymėti tvarkinga mokėjimų istorija. Paskola bedarbiui ar paskolos studentams, neturintiems jokių oficialių pajamų neteikiamos, tačiau turintieji  minimalias pajamas gali gauti kreditą staiga atsiradus laikiniems finansiniams sunkumams.

 • LOJALUMO PROGRAMOS IR AKCIJOS. Nuolatiniams klientams taikome išskirtines lojalumo programos sąlygas (daugiau apie jas skaitykite čia). Be to, kreditų kainoms nuolat taikome pačias patraukliausias akcijas, tad paskolos teikiamos dar geresnėmis sąlygomis.

Kviečiame užsiregistruoti ir paprastai bei greitai patenkinti savo finansinius poreikius – juk skolintis dar niekada nebuvo taip paprasta.

Kada galite gauti paskolą

Internetu pildydami prašymą dėl paskolos, Jūs suteikiate galimybę Paskoliukas.lt darbuotojams pasidomėti Jūsų asmenine informacija – mokumo istorija, turimais ar buvusiais kitais įsiskolinimais (jeigu tokių yra), oficialiomis pajamomis. Tai informacija, reikalinga, norint įvertinti, kokio dydžio paskolą Jums galima suteikti, o taip pat ir patikėti jos grąžinimą. Paprastai paskola suteikiama asmenims, kurie:

 • Yra LR piliečiai ir turi tai patvirtinantį dokumentą. Be to, jau yra sulaukę pilnametystės, taigi, gali savarankiškai atsakyti už savo sprendimus.

 • Turi oficialias pajamas, liudijančias, jog pasiskolintas kreditas vėliau galėtų būti grąžinamas dalimis, pasinaudojant turimomis pajamomis.

 • Turint palankią mokumo ir kreditingumo istoriją. Jeigu ankstesni turėti įsiskolinimai bet kokiose institucijose būdavo grąžinami laiku, be delsimo ir jo padarinių, tai rodo, jog esate atsakingas ir patikimas klientas, kuriam kreditą patikėti gali ir Paskoliukas.lt

Kaip vyksta paskolos grąžinimas

Nors kartais padeda išspręsti kritines situacijas, visgi, paskola – ne dovana, ir ją grąžinti reikia. Tą žino ir skolintojas, ir besiskolinantysis. Įvertinkite savo galimybes ir prašydami paskolos susipažinkite su informacija apie kredito grąžinimą:

 • Siekiant išvengti nesusipratimų, Jūsų prašymas ir asmeniniai finansiniai duomenys yra išsamiai išanalizuojami. Taip Paskoliukas.lt ištiria Jūsų atvejį ir priima sprendimą, kokią maksimalią paskolą gali Jums suteikti, įvertinant jos grąžinimo galimybes. Taigi, taip Jūs esate apsaugojamas nuo per sudėtingų finansinių įsipareigojimų. Gausite ir grąžinsite tik tiek, kiek Jums nesudarytų nepatogumų.

 • Naudodamiesi vaizdinga skaičiuokle arba tiesiog vertindami duomenis lentelėje, Jūs aiškiai matysite, kokį galimą grąžinimo grafiką galite pasirinkti. Paskola gali būti grąžinama per 15 – 55 dienas.

 • Būnant mokiu ir atsakingu klientu, Jums gali būti suteikiamas paskolos grąžinimo atidėjimas, jeigu pasikeitusios aplinkybės to reikalauja.

Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kreditas EUR ( Lt)
+ Kredito kaina EUR ( Lt)
Iš viso EUR ( Lt)
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija


Skolinimasis – atsakingas veiksmas, kurį atlikdami Jūs prisiimate tam tikrus įsipareigojimus. Vykdykite juos, kad išvengtumėte neigiamų pasekmių.

Pirmiausiai rekomenduojame atidžiai perskaityti Sutarties sąlygas, tik po to teikti paraišką. Kiekvienas Jūsų žingsnis yra svarbus, mat paimta paskola reiškia, kad turėsite grąžinti ir ją, ir numatytas palūkanas. Turėtumėte tiksliai išsiaiškinti, kokio dydžio yra paskolos be užstato palūkanos tam terminui, kuriam skolinatės. Tai padaryti labai paprasta – speciali skaičiuoklė leidžia matyti, kiek visas pasiskolinimas kainuoja. Todėl, tarkime, skolindamiesi 500 litų 15-ai dienų, Jūs įsipareigojate mokėti metinę palūkanų normą (MPN) -102.2 %. Taigi, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 172.13%. Vadinasi, Jūs po 15 dienų turite grąžinti 521 litą (500 litų paskola be užstato ir 21 litas palūkanų).

Pasistenkite tinkamai įvertinti savo galimybes, paklausti savęs, ar tikrai galėsite grąžinti visą reikalaujamą pinigų sumą. Taip pat paraiškoje prašomus duomenis pateikite registracijos metu kuo tiksliau. Mat Jūsų duomenys vis tiek bet kokiu atveju bus patikrinami, remiantis įvairių institucijų turimais šaltiniais. Jūsų duomenys bus tikrinami VRM (Vidaus Reikalų Ministerija) duomenų bazėje,  Sodros duomenų bazėje, SAIS (Skolininkų administravimo informacinė sistema) duomenų bazėje, „Smulkiųjų vartojimo kreditų biure“ ir netgi „Regitra“ vairuotojų pažymėjimų paieškos duomenų bazėje. Tad visi duomenys, kuriuos nurodysite neteisingai, vis tiek bus sutikrinti su tikslia oficialia informacija. Todėl nėra tikslo rašyti Jums palankesnius duomenis vietoje tikrųjų.

Mes turime teisę skolininkų registrui teikti duomenis apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius arba netinkamai tai vykdančius asmenis. Elkitės atsakingai, nes tokia informacija gali pakenkti Jūsų kreditingumo vertinimui.

Jeigu suprantate, kad negalėsite laiku grąžinti kredito, tuomet siūlome Jums pateikti paraišką dėl kredito grąžinimo pratęsimo. Norint, kad pasiskolinta pinigų suma būtų grąžinama vėliau, pirmiausiai sumokėkite kredito mokestį bei visus esančius delspinigius, palūkanas. Palūkanos yra skaičiuojamos nuo kredito išmokėjimo dienos (imtinai) iki to momento, kada realiai grąžinamas kreditas. Apmokėjus reikiamus mokesčius, prisijunkite prie „PA vartotojo“ ir čia pateikite paraišką dėl kredito grąžinimo termino pratęsimo. Įvertinsime Jūsų situaciją ir informuosime Jus apie termino pratęsimo galimybes.

Esant ilgalaikiams finansiniams sunkumams, neleidžiant grąžinti pinigų, prašome kreiptis į Paskoliukas.lt administraciją. Prašysime dokumentų, įrodančių Jūsų finansinės būklės pablogėjimą, atsižvelgsime į juos ir išnagrinėję Jūsų atvejį, informuosime apie galbūt galimus grąžinimo grafiko pakeitimus Jūsų naudai.

Su mumis susisiekite tel.: +370 690 30997 arba elektroniniu paštu info@paskoliukas.lt

Vengdami atsakomybės, nekreipdami dėmesio į kreditoriaus reikalavimus, nevykdant įsipareigojimų, Jūs sukeliate Sutartyje numatytas teisines pasekmes:

Jeigu negalite laiku grąžinti pinigų, įsiskolinimų, palūkanų, delspinigių, tuomet Jums dar labiau auga delspinigiai. Ignoruojant kreditorių ir šiuos finansinius įsipareigojimus, mes turime teisę kreiptis į teismą arba į skolų išieškotojus. Už šias procedūras sumokėtas išlaidas kompensuoti turite Jūs, mat jos patirtos ginant mūsų teises ir siekiant įgyvendinti Jūsų įsipareigojimus. Tokiu atveju, jeigu kredito gavėjas įsipareigoja skolines prievoles įvykdyti vekseliu, tačiau nustatytu laiku įsipareigojimai vis tiek nėra vykdomi, tolimesnė procedūra yra skolų išieškojimas iš paskolos gavėjo turto. Jis vykdomas Lietuvos Respublikos numatyta, supaprastinta tvarka.Paskolos internetu Paskolos Greitos paskolos Greitieji kreditai Blogas Paskolos skaičiuoklė