Paskola, paskolos

Kuo išsiskiria Paskoliukas.lt teikiamos paskolos?

Paskoliukas.lt teikiami kreditai pasižymi išskirtinai patraukliomis sąlygomis:


 • PAPRASTA. Prireikus pinigų, Jums nereikia eiti į banką, pinigai gaunami patogiausiu būdu – internetu arba SMS žinute.

 • GREITA. Kadangi nereikia mokėti už užstatą, be to, nereikalingas ir laiduojantis asmuo, Jūsų finansiniai poreikiai gali būti patenkinti vos per kelias minutes. Paprastai kitose finansinėse institucijose būtent paskola už užstatą ir reikalauja ilgiausiai trunkančio reikiamų dokumentų tvirtinimo, tačiau Paskoliukas.lt gali sutaupyti Jūsų laiko ir greitai suteikti reikiamą paskolą.

 • DIDELIS PASIRINKIMAS. Skolinantis sutartis gali būti sudaroma tiek nedidelėms sumoms – 100, 200 ar 300 eurų – tiek ir iki 1500 Eur siekiančioms sumoms. Pasiskolinta suma grąžinama taip pat per pasirinktą laikotarpį.

 • PAPRASTI REIKALAVIMAI. Siekiant įsitikinti, jog klientas yra mokus, atliekama patikra duomenų bazėse. Klientas turi turėti pastovų pajamų šaltinį, neturėti įsiskolinimų bei pasižymėti tvarkinga mokėjimų istorija. Paskola bedarbiui ar paskolos studentams, neturintiems jokių oficialių pajamų, neteikiamos, tačiau turintieji minimalias pajamas gali gauti kreditą staiga atsiradus laikiniems finansiniams sunkumams.

 • LOJALUMO PROGRAMOS IR AKCIJOS. Nuolatiniams klientams taikome išskirtines lojalumo programos sąlygas (daugiau apie jas skaitykite čia). Be to, kreditų kainoms nuolat taikome pačias patraukliausias akcijas, tad paskolos teikiamos dar geresnėmis sąlygomis.

Kviečiame užsiregistruoti ir paprastai bei greitai patenkinti savo finansinius poreikius – juk skolintis dar niekada nebuvo taip paprasta.

Kada galite gauti paskolą

Internetu pildydami prašymą dėl paskolos, Jūs suteikiate galimybę Paskoliukas.lt darbuotojams pasidomėti Jūsų asmenine informacija – mokumo istorija, turimais ar buvusiais kitais įsiskolinimais (jeigu tokių yra), oficialiomis pajamomis. Tai informacija, reikalinga, norint įvertinti, kokio dydžio paskolą Jums galima suteikti, o taip pat ir patikėti jos grąžinimą. Paprastai paskola suteikiama asmenims, kurie:

 • Yra LR piliečiai ir turi tai patvirtinantį dokumentą. Be to, jau yra sulaukę 21 m. amžiaus, taigi gali savarankiškai atsakyti už savo sprendimus.

 • Turi oficialias pajamas, liudijančias, jog pasiskolintas kreditas vėliau galėtų būti grąžinamas dalimis, pasinaudojant turimomis pajamomis.

 • Turint palankią mokumo ir kreditingumo istoriją. Jeigu ankstesni turėti įsiskolinimai bet kokiose institucijose būdavo grąžinami laiku, be delsimo ir jo padarinių, tai rodo, jog esate atsakingas ir patikimas klientas, kuriam kreditą patikėti gali ir Paskoliukas.lt

Kaip vyksta paskolos grąžinimas

Nors kartais padeda išspręsti kritines situacijas, visgi, paskola – ne dovana, ir ją grąžinti reikia. Tą žino ir skolintojas, ir besiskolinantysis. Įvertinkite savo galimybes ir prašydami paskolos susipažinkite su informacija apie kredito grąžinimą:

 • Siekiant išvengti nesusipratimų, Jūsų prašymas ir asmeniniai finansiniai duomenys yra išsamiai išanalizuojami. Taip Paskoliukas.lt ištiria Jūsų atvejį ir priima sprendimą, kokią maksimalią paskolą gali Jums suteikti, įvertinant jos grąžinimo galimybes. Taip Jūs esate apsaugojamas nuo per sudėtingų finansinių įsipareigojimų. Gausite ir grąžinsite tik tiek, kiek Jums nesudarytų nepatogumų.

 • Naudodamiesi vaizdinga skaičiuokle arba tiesiog vertindami duomenis lentelėje, Jūs aiškiai matysite, kokį galimą grąžinimo grafiką galite pasirinkti. Paskola gali būti grąžinama per 2-18 mėnesių.

 • Būnant mokiu ir atsakingu klientu, Jums gali būti suteikiamas paskolos grąžinimo atidėjimas, jeigu pasikeitusios aplinkybės to reikalauja.

Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kredito suma EUR
Palūkanos EUR
Administravimo mokestis - EUR
Mėnesinė įmoka - EUR
- Nuolaida EUR
Viso: EUR
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija


Skolinkitės atsakingai. Prieš pateikiant kredito paraišką, atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, įvertinkite prašomo kredito dydį, kainą, terminą, jau turimus įsipareigojimus ir kitas aplinkybes, galinčias neigiamai paveikti Jūsų mokumą.

Metinė palūkanų norma.

Kredito palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Kredito suma - 300 EUR, terminas – 4 mėn., metinė palūkanų norma (MPN) – 74.82%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 133.89%, bendra kredito gavėjo mokama suma – 357.76 EUR, 4 mėn. palūkanos – 57.76 EUR.

Jei negalite laiku grąžinti kredito, galite pratęsti kredito grąžinimo terminą. Sumokėkite kredito kainą, palūkanas bei delspinigius (jei grąžinimo terminas pradelstas). Po įmokos užskaitymo pateikite kredito pratęsimo paraišką. Paraiškos pateikimo metu užpildykite mokumo deklaraciją ir išsamiai susipažinkite su Sutarties sąlygų pakeitimo projektu. Įvertinę Jūsų mokumą, informuosime, ar galite pratęsti grąžinimo terminą, ar turite grąžinti kreditą. Grąžinimo termino pratęsimo kaina bus skaičiuojama pagal sutarties sąlygose nustatytą fiksuotą metinę palūkanų normą.

Finansinių įsipareigojimų nevykdymo pasekmės.

Kredito gavėjui už laiku negrąžintą kreditą (jo dalį) ir/ar nesumokėtą kredito kainą, kitas kainą sudarančias sumas bei bet kokį kitą mokėjimą pagal Sutartį, bus skaičiuojamos nustatyto dydžio palūkanos ir/ar delspinigiai. Kredito gavėjui nevykdant įsipareigojimų pagal sutartį, Kredito davėjas turi teisę pavesti skolos išieškojimą tretiesiems asmenims- skolų išieškojimo bendrovėms arba kreiptis į teismą. Nevykdant ar netinkamai vykdant Sutartyje nustatytus įsipareigojimus, Kredito gavėjas privalo kompensuoti Kredito davėjo patirtas išlaidas teisių pagal Sutartį gynimui, išsaugojimui ir įgyvendinimui. Duomenis apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius/netinkamai vykdančius asmenis turime teisę teikti skolininkų registrui, kas gali turėti neigiamos įtakos Jūsų kreditingumo vertinimui.

Iškilus klausimams kreipkitės į Paskoliukas.lt administraciją tel.: +370 690 30997 arba elektroniniu paštu info@paskoliukas.lt. Įmonės adresas: Gedimino g. 47, Kaunas, LT-44242.

Paskolos internetu Paskolos Greitos paskolos Greitieji kreditai Blogas Paskolos skaičiuoklė


LSVKA1.png Apie_kredita1.pngCreditInfo1.png Perlo1.png Lietuvos_pastas1.pngSpauda1.pngRkiosk1.pnge-vekselis1.png PayPost.png