Greitos paskolos internetu

Kada verta gauti greitą paskolą?

Greita paskola gali būti puiki išeitis, sprendžiant tam tikras trumpalaikes problemas. Tą pastebėjo daugybė vartotojų, kuriems kreditai padėjo sėkmingai išspręsti keblias situacijas. Greita paskola pravers, kai:

 • Staiga atsiras nenumatytų išlaidų. Pasiskolinę iš Paskoliuko.lt, galėsite pinigus panaudoti, o vėliau dalimis juos grąžinti iš nuolatinių savo pajamų.

 • Susidursite su brangiomis būtinomis medicininėmis, sveikatos priežiūros paslaugomis. Esant pastovioms pajamoms, taip pat galėsite pasiskolinti ir netaupant pasirūpinti savo sveikata, o vėliau grąžinti iš būsimų nuolatinių pajamų.

 • Trumpam liksite be darbo. Tai – visiems nemaloni ir nenumatyta situacija. Jeigu iki atleidimo iš darbovietės gaudavote pastovų uždarbį, tai staiga nutrūkusį pajamų srautą galės trumpam pakeisti greita paskola, kol „atsistosite ant kojų“ ir vėl imsite dirbti.

 • Kai iki svajonės įgyvendinimo truks labai nedaug. Jeigu planuojate kelionę, malonų didelį pirkinį ar kitą pinigų reikalaujantį dalyką, kartais svajonės išsipildymą pagreitinti gali papildomi pinigai iš Paskoliukas.lt.

 • Visais kitais atvejais, kai  atsakingai galvojate apie ateitį ir suprantate, jog grąžinti kreditą neturėtų būti sunku.


Greitos paskolos  - kaip ir pirmoji pagalba, yra ta paslauga, kurios atlikimo operatyvumas tiesiogiai lemia Jūsų situaciją, komfortą bei keičia Jūsų planus. Ką Jums reikėtų žinoti, norint pasinaudoti mūsų paslaugomis?

Kaip gauti greitą paskolą?

Greitos ir lengvai gaunamos paskolos, žinoma, skiriamos iškart po kelių registracijos ir paraiškos teikimo žingsnių:


 • Greitos paskolos – be užstato, tad Jums tereikės pateikti pagrindinius duomenis apie save, nesukant galvos, kur gauti užstatui reikalingą turtą ar, kaip įkalbėti draugus už jus laiduoti.

 • Pasirinkite Jus dominantį kreditą, patvirtinkite savo pasirinkimą paspausdami mygtuką „Tvirtinu“.

 • Jeigu visi Jūsų duomenys atitinka reikalavimus – netrukus Jūsų banko sąskaitą pasieks greitas kreditas.

 • Kilus klausimų – nedvejodami kreipkitės pagalbos į Paskoliukas.lt komandą, kuri mielai Jums padės išspręsti atsiradusius neaiškumus.

Kaip greitai galima gauti paskolą?

Paskolos gali būti suteikiamos vos per kelias minutes, gali užtrukti ir šiek tiek ilgiau, tačiau Jums niekada paskolos nereikės laukti kelias dienas. 


Greitos paskolos internetu suteikimo laiką lemia šie faktoriai:

 • Kokiu metu kreipiatės į Paskoliukas.lt dėl paskolos.  Paskoliukas.lt komanda dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 8 iki 20 valandos, šeštadieniais – sekmadieniais nuo 10 iki 18 val. Paraišką galite pildyti ir siųsti galite visą parą. Jeigu tai padarysite darbo metu, Jūsų duomenys bus patikrinami per kelias ar keliasdešimt minučių.

 • Greitas kreditas suteikiamas asmenims, atitinkantiems tam tikrus reikalavimus. Kai kurių jų tikrinimas gali užtrukti keliomis minutėmis ilgiau. Tarkime, greitos paskolos bedarbiams nėra teikiamos. Tačiau, jeigu Jūs pajamas gaunate ne dirbdami pagal darbo sutartį, o, pvz., vykdydami individualią veiklą ar pasirašydami autorines sutartis, mūsų komanda prašys pateikti tai patvirtinančius dokumentus. Kol visa tai atliksite, o mes – peržiūrėsime, paskolos skyrimas užtruks keliomis minutėmis ilgiau.

 • Operatyvumas yra mūsų skiriamasis bruožas, užtikrinantis, jog skiriama paskola iš tiesų būtų greita paskola. Tad visi procesai vykdomi skubiai, siekiant užtikrinti maksimalų rūpinimąsi klientų poreikiais. 
Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kredito suma EUR
Palūkanos EUR
Administravimo mokestis - EUR
Mėnesinė įmoka - EUR
- Nuolaida EUR
Viso: EUR
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija


Skolinkitės atsakingai. Prieš pateikiant kredito paraišką, atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, įvertinkite prašomo kredito dydį, kainą, terminą, jau turimus įsipareigojimus ir kitas aplinkybes, galinčias neigiamai paveikti Jūsų mokumą.

Metinė palūkanų norma.

Kredito palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Kredito suma - 300 EUR, terminas – 4 mėn., metinė palūkanų norma (MPN) – 74.82%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 133.89%, bendra kredito gavėjo mokama suma – 357.76 EUR, 4 mėn. palūkanos – 57.76 EUR.

Jei negalite laiku grąžinti kredito, galite pratęsti kredito grąžinimo terminą. Sumokėkite kredito kainą, palūkanas bei delspinigius (jei grąžinimo terminas pradelstas). Po įmokos užskaitymo pateikite kredito pratęsimo paraišką. Paraiškos pateikimo metu užpildykite mokumo deklaraciją ir išsamiai susipažinkite su Sutarties sąlygų pakeitimo projektu. Įvertinę Jūsų mokumą, informuosime, ar galite pratęsti grąžinimo terminą, ar turite grąžinti kreditą. Grąžinimo termino pratęsimo kaina bus skaičiuojama pagal sutarties sąlygose nustatytą fiksuotą metinę palūkanų normą.

Finansinių įsipareigojimų nevykdymo pasekmės.

Kredito gavėjui už laiku negrąžintą kreditą (jo dalį) ir/ar nesumokėtą kredito kainą, kitas kainą sudarančias sumas bei bet kokį kitą mokėjimą pagal Sutartį, bus skaičiuojamos nustatyto dydžio palūkanos ir/ar delspinigiai. Kredito gavėjui nevykdant įsipareigojimų pagal sutartį, Kredito davėjas turi teisę pavesti skolos išieškojimą tretiesiems asmenims- skolų išieškojimo bendrovėms arba kreiptis į teismą. Nevykdant ar netinkamai vykdant Sutartyje nustatytus įsipareigojimus, Kredito gavėjas privalo kompensuoti Kredito davėjo patirtas išlaidas teisių pagal Sutartį gynimui, išsaugojimui ir įgyvendinimui. Duomenis apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius/netinkamai vykdančius asmenis turime teisę teikti skolininkų registrui, kas gali turėti neigiamos įtakos Jūsų kreditingumo vertinimui.

Iškilus klausimams kreipkitės į Paskoliukas.lt administraciją tel.: +370 690 30997 arba elektroniniu paštu info@paskoliukas.lt. Įmonės adresas: Gedimino g. 47, Kaunas, LT-44242.

Paskolos internetu Paskolos Greitos paskolos Greitieji kreditai Blogas Paskolos skaičiuoklė


LSVKA1.png Apie_kredita1.pngCreditInfo1.png Perlo1.png Lietuvos_pastas1.pngSpauda1.pngRkiosk1.pnge-vekselis1.png PayPost.png