Paskolos internetu

Kaip gauti paskolą internetu?

 • Užsiregistruoti Užsiregistruoti internetu (t. y. gauti savo vartotojo vardą bei slaptažodį). Visą parą galite registruotis, o mūsų komanda anketos duomenis peržiūrės darbo metu: pirmadieniais–penktadieniais nuo 8 iki 20 val., šeštadieniais–sekmadieniais nuo 10 iki 18 val.

 • Prisijungus prie sistemos, turėtumėte pažymėti, kuri paskola internetu (kokia jos suma, kokiam grąžinimo terminui) Jus domina, ir patvirtinti savo pasirinkimą paspausdami mygtuką „Tvirtinu“.

Kilus klausimams, visuomet galite kreiptis pagalbos į profesionalią Paskoliukas.lt konsultantų komandą, kuri mielai Jums atsakys į visus rūpimus klausimus.


Kas gali gauti paskolą internetu?

 • Visų pirma svarbu žinoti, jog paskolos yra suteikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams nuo 21 iki 65 metų. Šis reikalavimas užtikrina, jog Paskoliukas.lt skolina tik už save atsakingiems asmenims (pavyzdžiui, paskolos internetu nuo 18 metų dar nėra teikiamos, jaunimas turėtų sulaukti 21 m. amžiaus).

 • Antra, paskola suteikiama tik užsiregistravusiems klientams, turintiems aktyvų mobilaus telefono prisijungimą, galiojantį asmens dokumentą ir asmeninę sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke.

 • Trečia, paskola teikiama dirbantiems ar kitas nuolatines pajamas gaunantiems asmenims, neturintiems skolų bei pasižymintiems tvarkinga mokėjimų istorija (vadinasi, paskola bedarbiams, kaip ir daug įsiskolinimų turintiems asmenims, teikiama nebus).

Kodėl tai – patogu?

Nepatogu yra vartyti daugybę smulkiu šriftu prirašytų popierių ir klientams patiems su kalkuliatoriumi skaičiuoti pinigų sumas. Nepatogu yra važinėti į daug įvairių finansinių institucijų, kelias savaites laukti skirtingų paskolos suteikimo patvirtinimo etapų pabaigos ir skirti tam daug savo laiko. Todėl Paskoliukas.lt siūlo tai, kas yra tikrai patogu:

 • Užsiregistruoti, pateikti prašymą ir savo duomenis galite vos per keliolika minučių, niekur neišeidami iš namų, tiesiog naudodamiesi kompiuteriu.

 • Nereikia laukti nė savaitės ir nė dienos, kol sužinote Jums taip svarbų atsakymą dėl paskolos gavimo.

 • Reikiami pinigai suteikiami reikiamu metu – paprastai dar tą pačią dieną, vos pateikus prašymą. Jeigu tai padarėte darbo metu, tikriausiai pinigus savo sąskaitoje išvysite jau valandos bėgyje.

 • Nėra jokios būtinybės gaišti savo laiką važinėjant į banką ar įvairias kitas finansines institucijas, kaip kad tektų daryti norint skolintis iš banko.

 • Jūsų pinigai ir finansiniai įsipareigojimai – Jūsų asmeninis reikalas. Galite skolintis net iki 1500 Eur ir į tai neįtraukti jokių kitų žmonių. Jums nereikia laiduojančių asmenų, nereikia užstatyti turto. Viskas vyksta tiesiog pateikus asmeninį prašymą suteikti reikiamą kreditą.

 • Visa informacija pateikiama aiškiu ir Jums suprantamu būdu. Naudojantis paskolos skaičiuokle iškart matote, kaip kinta kredito kainos ir būsimų įmokų dydžio santykis, renkantis skirtingą paskolos sumą arba skirtingą grąžinimo terminą. Jokių segtuvų su smulkiu šriftu prirašytų popierių pluoštais. Viskas modernu, šiuolaikiška, o kartu visiškai saugu, legalu, oficialu.

 • Jums nereikia laukti jokiose eilėse. Prašymas gauti kreditą bei Jūsų asmens duomenys nagrinėjami tuojau pat, darbo metu. Jūsų atvejui skiriamas visas reikalingas dėmesys, esant klausimų, su Jumis iš karto telefonu susisiekia Paskoliukas.lt darbuotojai.

Paskoliukas.lt – tai šiuolaikiškas ir patogus būdas pasiskolinti pinigų. Tai padaryti galite jau dabar.

Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kredito suma EUR
Palūkanos EUR
Administravimo mokestis - EUR
Mėnesinė įmoka - EUR
- Nuolaida EUR
Viso: EUR
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija


Skolinkitės atsakingai. Prieš pateikiant kredito paraišką, atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, įvertinkite prašomo kredito dydį, kainą, terminą, jau turimus įsipareigojimus ir kitas aplinkybes, galinčias neigiamai paveikti Jūsų mokumą.

Metinė palūkanų norma.

Kredito palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Kredito suma - 300 EUR, terminas – 4 mėn., metinė palūkanų norma (MPN) – 74.82%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 133.89%, bendra kredito gavėjo mokama suma – 357.76 EUR, 4 mėn. palūkanos – 57.76 EUR.

Jei negalite laiku grąžinti kredito, galite pratęsti kredito grąžinimo terminą. Sumokėkite kredito kainą, palūkanas bei delspinigius (jei grąžinimo terminas pradelstas). Po įmokos užskaitymo pateikite kredito pratęsimo paraišką. Paraiškos pateikimo metu užpildykite mokumo deklaraciją ir išsamiai susipažinkite su Sutarties sąlygų pakeitimo projektu. Įvertinę Jūsų mokumą, informuosime, ar galite pratęsti grąžinimo terminą, ar turite grąžinti kreditą. Grąžinimo termino pratęsimo kaina bus skaičiuojama pagal sutarties sąlygose nustatytą fiksuotą metinę palūkanų normą.

Finansinių įsipareigojimų nevykdymo pasekmės.

Kredito gavėjui už laiku negrąžintą kreditą (jo dalį) ir/ar nesumokėtą kredito kainą, kitas kainą sudarančias sumas bei bet kokį kitą mokėjimą pagal Sutartį, bus skaičiuojamos nustatyto dydžio palūkanos ir/ar delspinigiai. Kredito gavėjui nevykdant įsipareigojimų pagal sutartį, Kredito davėjas turi teisę pavesti skolos išieškojimą tretiesiems asmenims- skolų išieškojimo bendrovėms arba kreiptis į teismą. Nevykdant ar netinkamai vykdant Sutartyje nustatytus įsipareigojimus, Kredito gavėjas privalo kompensuoti Kredito davėjo patirtas išlaidas teisių pagal Sutartį gynimui, išsaugojimui ir įgyvendinimui. Duomenis apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius/netinkamai vykdančius asmenis turime teisę teikti skolininkų registrui, kas gali turėti neigiamos įtakos Jūsų kreditingumo vertinimui.

Iškilus klausimams kreipkitės į Paskoliukas.lt administraciją tel.: +370 690 30997 arba elektroniniu paštu info@paskoliukas.lt. Įmonės adresas: Gedimino g. 47, Kaunas, LT-44242.

Paskolos internetu Paskolos Greitos paskolos Greitieji kreditai Blogas Paskolos skaičiuoklė


LSVKA1.png Apie_kredita1.pngCreditInfo1.png Perlo1.png Lietuvos_pastas1.pngSpauda1.pngRkiosk1.pnge-vekselis1.png PayPost.png