Greitieji kreditai

Kodėl greitieji kreditai tokie greiti?


Paskoliukas.lt žino, kad net ir nedidelė suma pinigų reikiamu metu gali išgelbėti situaciją, todėl kreditai turi būti suteikiami operatyviai. Kas užtikrina tokį greitį, kurį siūlome savo klientams?


PATOGUS DARBO LAIKAS. Jeigu Jums reikalingas greitas kreditas tokiu metu, kai net ir didžiausi bankai nebedirba – mes esame nusiteikę Jums padėti. Darbo dienomis dirbame nuo aštuntos valandos ryto iki aštuntos valandos vakaro. Savaitgaliais ir švenčių metu – nuo dešimtos valandos ryto iki aštuonioliktos valandos. Žinome, jog greitieji kreditai internetu gali būti reikalingi įvairiu metu, todėl stengiamės nuolat būti pasiekiami, net ir tada, kai dauguma finansinių įstaigų nebedirba.


GREITA REAKCIJA. Gerbiame savo klientus, todėl norime, kad ilgalaikiai greitieji kreditai Jus pasiektų kiek galima greičiau. Vos gavę Jūsų prašymą, kad būtų suteikti vartojimo kreditai, mes iškart išnagrinėjame Jūsų informaciją ir per keliolika ar keliasdešimt minučių susisiekiame su Jumis. Nepaliekame Jūsų nežinioje – operatyviai sureagavę į prašymą ir susisiekę iš karto informuojame, ar galime suteikti prašomą pinigų sumą. Jeigu prašymo patenkinti negalime, siūlomi kitokio dydžio kreditai.

Jeigu Jūs paraišką pateikiate jau po mūsų darbo laiko, prašymą nagrinėjame iškart kitos darbo dienos pradžioje, o greitas kreditas suteikiamas kaip tik įmanoma greičiau.


PAPRASTA REGISTRACIJA. Norėdami pateikti prašymą dėl greitos paskolos, Jūs tai galite padaryti itin paprastai. Kreditai internetu suteikiami, tad ir paprasta registracija vyksta niekur nepasitraukus iš namų. Keli kompiuterio klavišų paspaudimaim, ir mes jau rūpinamės Jūsų prašymu bei ieškome palankiausių paskolų variantų, kurios galėtų Jums pagelbėti.

KREDITO GRĄŽINIMAS – PATOGUS IR APSKAIČIUOTAS. Skolintis malonu tik tada, kai žinome, jog grąžinti kreditą bus lengva. Kaip tik tokias grąžinimo sąlygas ir siekia suteikti Paskoliukas.lt. Kiekvienas pateiktas prašymas gauti kreditą yra išsamiai išanalizuojamas, o grąžinimo galimybės vertinamos pagal turimas pajamas, kitus įsiskolinimus, įvairią susijusią informaciją. Todėl ir paskola suteikiama tokio dydžio, kokį nesunku laikantis nustatyto grafiko grąžinti nedidelėmis dalimis.


Norint gauti greitą kreditą, Jums reikia: 

  1. Užsiregistruoti. Tai yra turėti savo vartotojo ID ir slaptažodį.

  2. Prisijungti prie sistemos - įvesti savo vartotojo ID bei laikiną slaptažodį.

  3. Pasirinkti iš kreditų krepšelio tinkamiausią variantą. 

  4. Patvirtinti pasirinktą kredito variantą. Suveskite savo slaptažodį į nurodytą langelį ir paspauskite mygtuką „Patvirtinti“.


PATOGUMAS. Galite lengvai ir greitai pasinaudoti mūsų portale pateikiamomis skaičiuoklėmis ir iškart nuspręsti, kokia vartojimo suma bei jos grąžinimo sąlygos Jums priimtiniausios. Galbūt Jus domina ilgalaikiai greitieji kreditai, o gal norite pasiskolinti nedidelę sumą ir ją iškart grąžinti. Informaciją apie tai Jūs galite matyti iškart, ieškoti jos net nereikia – naudokitės skaičiuokle ir sužinokite apie palankias skolinimosi sąlygas bei greitųjų kreditų kainas.


 

Greitas kreditas yra saugius tuomet, kai esate susipažinęs su sutarties sąlygomis ir jų laikotės.

 

Jeigu perskaičius paskolos sutartį, ji Jums pasirodys nesuprantama ar neaiški – pasinaudokite Paskoliukas.lt konsultantų pagalba. Jie Jums mielai išaiškins visus sutarties punktus bei padės išsirinkti Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį kreditą.

 

Ženkite pirmąjį žingsnį ir įsitikinsite greitųjų kreditų privalumų gausa!

Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kredito suma EUR
Palūkanos EUR
Administravimo mokestis - EUR
Mėnesinė įmoka - EUR
- Nuolaida EUR
Viso: EUR
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija


Skolinkitės atsakingai. Prieš pateikiant kredito paraišką, atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, įvertinkite prašomo kredito dydį, kainą, terminą, jau turimus įsipareigojimus ir kitas aplinkybes, galinčias neigiamai paveikti Jūsų mokumą.

Metinė palūkanų norma.

Kredito palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Kredito suma - 300 EUR, terminas – 4 mėn., metinė palūkanų norma (MPN) – 74.82%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 133.89%, bendra kredito gavėjo mokama suma – 357.76 EUR, 4 mėn. palūkanos – 57.76 EUR.

Jei negalite laiku grąžinti kredito, galite pratęsti kredito grąžinimo terminą. Sumokėkite kredito kainą, palūkanas bei delspinigius (jei grąžinimo terminas pradelstas). Po įmokos užskaitymo pateikite kredito pratęsimo paraišką. Paraiškos pateikimo metu užpildykite mokumo deklaraciją ir išsamiai susipažinkite su Sutarties sąlygų pakeitimo projektu. Įvertinę Jūsų mokumą, informuosime, ar galite pratęsti grąžinimo terminą, ar turite grąžinti kreditą. Grąžinimo termino pratęsimo kaina bus skaičiuojama pagal sutarties sąlygose nustatytą fiksuotą metinę palūkanų normą.

Finansinių įsipareigojimų nevykdymo pasekmės.

Kredito gavėjui už laiku negrąžintą kreditą (jo dalį) ir/ar nesumokėtą kredito kainą, kitas kainą sudarančias sumas bei bet kokį kitą mokėjimą pagal Sutartį, bus skaičiuojamos nustatyto dydžio palūkanos ir/ar delspinigiai. Kredito gavėjui nevykdant įsipareigojimų pagal sutartį, Kredito davėjas turi teisę pavesti skolos išieškojimą tretiesiems asmenims- skolų išieškojimo bendrovėms arba kreiptis į teismą. Nevykdant ar netinkamai vykdant Sutartyje nustatytus įsipareigojimus, Kredito gavėjas privalo kompensuoti Kredito davėjo patirtas išlaidas teisių pagal Sutartį gynimui, išsaugojimui ir įgyvendinimui. Duomenis apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius/netinkamai vykdančius asmenis turime teisę teikti skolininkų registrui, kas gali turėti neigiamos įtakos Jūsų kreditingumo vertinimui.

Iškilus klausimams kreipkitės į Paskoliukas.lt administraciją tel.: +370 690 30997 arba elektroniniu paštu info@paskoliukas.lt. Įmonės adresas: Gedimino g. 47, Kaunas, LT-44242.

Paskolos internetu Paskolos Greitos paskolos Greitieji kreditai Blogas Paskolos skaičiuoklė


LSVKA1.png Apie_kredita1.pngCreditInfo1.png Perlo1.png Lietuvos_pastas1.pngSpauda1.pngRkiosk1.pnge-vekselis1.png PayPost.png