Paskolos skaičiuoklė

Paskolos skaičiuoklė – kaip ja naudotis

Pirmas žingsnis greitojo kredito gavimo link – paskolos skaičiuoklė. Sužinokite, kada norimas kreditas turėtų būti grąžinamas, kokiomis dalimis, kaip keistųsi jo kaina, kintant grąžinimo terminui, lyginkite duomenis ir lengvai apsispręskite, kokio greitojo kredito pageidausite iš Paskoliuko piniginės.

  • Rinkitės paskolos sumą. Atlikdami šį veiksmą, turbūt atkreipsite dėmesį, kad leistinos sumos yra intervale nuo 100 iki 1500 eurų. Visos sumos auga palaipsniui (100, 150, 200 eurų...), taigi galėsite lengvai apsispręsti, ar reikalinga tiksli nedidelė suma, ar kažkuri didesnė.
  • Rinkitės grąžinimo terminą. Priklausomai nuo savo galimybių, galite rinktis grąžinimo terminą nuo 2 iki 18 mėnesių. Nesvarbu, kokią pinigų sumą norite pasiskolinti, tačiau grąžinti vis tiek galite per šį minėtą laikotarpį.
  • Lyginkite duomenis. Štai ir susipažinote su dviem paskolos teikimo parametrais, būtinais, norint naudotis skaičiuokle. Dabar galite analizuoti skirtingus pasirinkimus, juos lyginti ir nuspręsti, ką Jums verta rinktis labiausiai. Paskolos palūkanų skaičiuoklė Jums parodys, kiek turite grąžinti per pasirinktą terminą, taip pat kokią kainą (palūkanas) mokėsite. Jeigu pasirinkimui numatoma nuolaida – skaičiuoklė parodys ir ją.

Pavyzdys


Tam, kad būtų aiškiau, pateikiame pavyzdį, kaip veikia kredito kainos, jo grąžinimo ir paskolos palūkanų skaičiuoklė.

Tarkime, Jus domina 300 eurų paskola. Pažymite šią sumą skaičiuoklėje ir pasirenkate, pavyzdžiui, 3 mėn. grąžinimo terminą. Iškart matote Jums aktualią informaciją. Pirmiausia – iki kada kreditą reikėtų grąžinti. Toliau – kokio dydžio kreditas suteikiamas (300 eurų, kaip ir pažymėjote), o po to – kredito kaina. Tarkime, nurodoma kaina yra 45 eurai. Taip pat matote, kokia yra bendra kredito grąžinimo suma, gauta, atlikus paprastą aritmetikos veiksmą, t. y. sudėjus kredito kainą ir pačios paskolos vertę (345 Eur). Skaičiuoklėje galite matyti ir kokia yra metinė palūkanų norma (MPN, šiuo atveju 73.55 proc.) bei bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN, šiuo atveju 130.92 proc.). Jeigu pažvelgsite į lentelę, kurioje taip pat pateikta visa kreditų skolinimosi ir grąžinimo dydžių informacija – matysite, kad duomenys sutampa ir su skaičiuoklės parodymais.

Tarkime, dominanti paskolos suma išlieka 300 eurų, tačiau norėtumėte ją grąžinti ne taip greitai, pavyzdžiui, per 6 mėn. Pažymėję tai skaičiuoklėje, iškart matote pokyčius. Kredito kaina šokteli iki 82.56 eurų, o bendra grąžintina suma – iki 382.56 eurų. Atitinkamai pasikeičia ir MPN (74.69 proc.) bei BVKKMN (134.07 proc.). Taip stebėdami skaičiuoklės parodymų pokyčius, galite kartu ir suvokti bendras kreditų kainų kitimų tendencijas.

Svarbu!


  • Kol naudojama greito vartojimo paskolos skaičiuoklė, informaciją matote ir vertinate tik Jūs pats. Nereikia baimintis, kad galite netyčia kažką paspausti ir tokiu būdu įsipareigoti skolintis ir grąžinti. Vartojimo paskolos skaičiuoklė sukurta klientų patogumui – tik tam, kad informacija būtų labai aiški. Realus kredito skolinimasis vyks tik užsiregistravus, užpildžius prašymą ir pervedus simbolinį 1 cento mokestį į Paskoliuko sąskaitą.


  • Skaičiuoklėje Jūs matote maksimalias galimas pasiskolinti sumas, tačiau, atsižvelgiant į Jūsų finansinę padėtį ir mokumo istoriją, Paskoliukas gali suteikti mažesnį kreditą. Tai apsaugos nuo galimų nesusipratimų, atsitinkančių, kai pasiskolinama daugiau, nei išgalima grąžinti.


  • Paskolos yra teikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams nuo 21 m., turintiems galiojantį asmens dokumentą, dirbantiems arba gaunantiems kitokias nuolatines oficialias pajamas, turintiems asmeninę sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, naudojantiems aktyvų mobilųjį telefoną bei elektroninį paštą ir neturintiems kitų pradelstų įsipareigojimų.

Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kredito suma EUR
Palūkanos EUR
Administravimo mokestis - EUR
Mėnesinė įmoka - EUR
- Nuolaida EUR
Viso: EUR
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija


Skolinkitės atsakingai. Prieš pateikiant kredito paraišką, atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, įvertinkite prašomo kredito dydį, kainą, terminą, jau turimus įsipareigojimus ir kitas aplinkybes, galinčias neigiamai paveikti Jūsų mokumą.

Metinė palūkanų norma.

Kredito palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Kredito suma - 300 EUR, terminas – 4 mėn., metinė palūkanų norma (MPN) – 74.82%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 133.89%, bendra kredito gavėjo mokama suma – 357.76 EUR, 4 mėn. palūkanos – 57.76 EUR.

Jei negalite laiku grąžinti kredito, galite pratęsti kredito grąžinimo terminą. Sumokėkite kredito kainą, palūkanas bei delspinigius (jei grąžinimo terminas pradelstas). Po įmokos užskaitymo pateikite kredito pratęsimo paraišką. Paraiškos pateikimo metu užpildykite mokumo deklaraciją ir išsamiai susipažinkite su Sutarties sąlygų pakeitimo projektu. Įvertinę Jūsų mokumą, informuosime, ar galite pratęsti grąžinimo terminą, ar turite grąžinti kreditą. Grąžinimo termino pratęsimo kaina bus skaičiuojama pagal sutarties sąlygose nustatytą fiksuotą metinę palūkanų normą.

Finansinių įsipareigojimų nevykdymo pasekmės.

Kredito gavėjui už laiku negrąžintą kreditą (jo dalį) ir/ar nesumokėtą kredito kainą, kitas kainą sudarančias sumas bei bet kokį kitą mokėjimą pagal Sutartį, bus skaičiuojamos nustatyto dydžio palūkanos ir/ar delspinigiai. Kredito gavėjui nevykdant įsipareigojimų pagal sutartį, Kredito davėjas turi teisę pavesti skolos išieškojimą tretiesiems asmenims- skolų išieškojimo bendrovėms arba kreiptis į teismą. Nevykdant ar netinkamai vykdant Sutartyje nustatytus įsipareigojimus, Kredito gavėjas privalo kompensuoti Kredito davėjo patirtas išlaidas teisių pagal Sutartį gynimui, išsaugojimui ir įgyvendinimui. Duomenis apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius/netinkamai vykdančius asmenis turime teisę teikti skolininkų registrui, kas gali turėti neigiamos įtakos Jūsų kreditingumo vertinimui.

Iškilus klausimams kreipkitės į Paskoliukas.lt administraciją tel.: +370 690 30997 arba elektroniniu paštu info@paskoliukas.lt. Įmonės adresas: Gedimino g. 47, Kaunas, LT-44242.

Paskolos internetu Paskolos Greitos paskolos Greitieji kreditai Blogas Paskolos skaičiuoklė


LSVKA1.png Apie_kredita1.pngCreditInfo1.png Perlo1.png Lietuvos_pastas1.pngSpauda1.pngRkiosk1.pnge-vekselis1.png PayPost.png