Slapukų politika

Kam reikalingi slapukai bei kaip jie veikia?

Slapukai (ang. Cookies) – tai maži tekstiniai failai, kurie iš internetinio puslapio yra siunčiami į lankytojo kietąjį diską. Slapukai padeda tinklapio administratoriui atskirti unikalų lankytoją bei sekti jo veiksmus internete. Slapukai atsimena tokio tipo informaciją kaip pageidaujama kalba ar kitus parametrus, taip vartotojui supaprastinant kitą apsilankymą svetainėje bei gerinant svetainės funkcionalumą. Dažnai slapukai atlieka ir apsauginę funkciją, neleisdami internetinėms svetainėms įsiminti lankytojo asmeninės informacijos.

Jei tik pageidaujate, slapukų visada galite atsisakyti. Tiesa, tokiu atveju gali suprastėti internetinio puslapio funkcionalumas. Norėdami atsisakyti slapukų, tai galite padaryti naršyklės nustatymuose, nurodant nepriimti slapukų iš visų ar tam tikrų internetinių svetainių.

Paskoliukas.lt slapukų naudojimo politika?

Paskoliukas.lt slapukus naudoja, siekdami pagerinti vartotojų patirtį internetinėje svetainėje bei užtikrinti sklandų apsilankymą. Pateikiame keletą pavyzdžių, kokio tipo statistinius duomenis Paskoliukas.lt internetinėje svetainėje renka naudojami slapukai:

1. Jūsų naršymo kelią bei internetinėje svetainėje atliekamus pasirinkimus;

2. Jūsų naršyklę;

3. Lankymosi tinklapyje istoriją.

Turėdami šiuos statistinius duomenis kito Jūsų apsilankymo metu, atsižvelgę į Jūsų naršymo istoriją, galėsime pateikti jus dominantį turinį ar pasiūlymus, užtikrinti Jūsų duomenų saugumą.

Sutikimas su slapukais

Atsiradus langeliui dėl slapukų veikimo bei paspaudus „Sutinku“, Jūs sutiksite, jog slapukai gali būti išsaugoti Jūsų kompiuteryje, planšetėje ar telefone. Jūs turite pilną teisę susipažinti su slapukų pagalba surinktais duomenimis apie Jus. Taip pat galite pareikalauti ištaisyti netikslius ar neteisingus savo duomenis.

Turite klausimų?

Jei naršant mūsų internetinėje svetainėje Jums iškilo klausimų dėl slapukų naudojimų ar Jūsų informacijos saugumo rašykite mums į info@paskoliukas.lt arba skambinkite tel. nr. +370 690 30997. Taip pat laukiami yra ir prašymai, komentarai ar pasiūlymai dėl Paskoliukas.lt naudojamos privatumo bei slapukų politikos.

Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kredito suma EUR
Palūkanos EUR
Administravimo mokestis - EUR
Mėnesinė įmoka - EUR
- Nuolaida EUR
Viso: EUR
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija