LTL
= EUR
Oficialus kursas 1 euras = 3.4528 Lt. Plačiau

SMS kreditas

Kaip gauti SMS kreditą?

  • Norėdami, kad Jums būtų suteiktas SMS kreditas, pirmiausiai užsiregistruokite Paskoliukas.lt sistemoje ir vartotojo zonoje ("PA vartotojo zona" > "SMS nustatymai") įjunkite kredito skolinimąsi SMS žinute.

  • Išsiųskite kredito paraišką SMS žinute, mob. telefono numeriu +370 690 82201. SMS žinutėje nurodykite raktinį žodį "PRASAU", pasirinktą kredito dydį skaičiais ir terminą dienomis. Visi duomenys turi būti atskirti tarpais, pvz., norėdami gauti 300 EUR dydžio kreditą 30 dienų terminui, turėtumėte išsiųsti tokio turinio SMS žinutę: PRASAU (tarpas) 300 (tarpas) 30.


  • SMS žinute jums bus atsiųstas paraiškos patvirtinimo kodas. Per 1 valandą nuo kodo gavimo, patvirtinkite jį, siųsdami SMS žinutę: TVIRTINU (tarpas) GAUTAS KREDITO PARAIŠKOS KODAS, mob. telefono numeriu +370 690 82201.


  • Paskoliukas.lt komanda darbo valandomis iškart peržiūrės Jūsų pateiktą kredito paraišką ir atsiųs atsakymą SMS žinute. Neigiamas atsakymas siunčiamas tada, kai Jūsų duomenys neatitinka paskolos teikimo reikalavimų, pavyzdžiui, SMS kreditai nuo 18 metų, kaip ir SMS kreditai nedirbantiems nėra teikiami – kreditai suteikiami tik nuo 21 metų asmenims, gaunantiems pastovias pajamas, susijusias su darbo santykiais ar individualia veikla. 


  • Pinigus pervedę į Jūsų  nurodytą sąskaitą (sąskaita nurodoma "PA vartotojo zonoje" > "SMS nustatymai" puslapyje) , apie tai taip pat informuosime SMS žinute. 

Svarbu:

  • SMS kredito paraiška turi būti teikiama tik iš to telefono numerio, kurį nurodėte registracijos metu. Kitu atveju traktuosime kaip nepateiktą kredito paraišką.

  • SMS kreditas bus saugus tik tuomet, jei įdėmiai susipažinsite su sutarties sąlygomis ir jų laikysitės. Jeigu perskaičius kredito sutartį, ji Jums pasirodys nesuprantama ir neaiški - pasinaudokite Paskoliukas.lt konsultantų pagalba. Jie jums mielai išaiškins visus sutarties punktus bei padės išsirinkti Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį kreditą.

SMS žinutė Jums apmokestinama pagal Jūsų turimos GSM paslaugos tiekėjo tarifą.

Kokie yra SMS kredito pranašumai?

  • SMS kreditas – tai paprastas būdas greitai pasiskolinti pinigų. Lyginant su bet kuria kita paskola, SMS kreditai pasižymi akivaizdžiu privalumu – itin patogiu paslaugos suteikimu. Paskola SMS žinute, Lietuvoje esantiems vartotojams teikiama net ir neturint prieigos prie interneto. Jūs bet kada galite užsiregistruoti Paskoliukas.lt sistemoje ir nustatyti skolinimąsi SMS žinute, o pačią žinutę, nurodančią, koks kreditas  Jums reikalingas, galite siųsti jau nebesinaudodami internetu.

  • SMS paskola leidžia greitai išspręsti staiga kilusius finansinius sunkumus ir patenkinti savo lūkesčius.


Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kreditas EUR ( Lt)
+ Kredito kaina EUR ( Lt)
Iš viso EUR ( Lt)
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija


Dėmesio! Skolinkitės  atsakingai, nes kiekvienas sms kreditas bei jo metinės palūkanos turės būti grąžintos pagal Sutartyje numatytas sąlygas. Atsakomybės vengimas, kreditoriaus ignoravimas negalint grąžinti kredito gali sukelti komplikuotas teisines pasekmes:

Jeigu negalite grąžinti laiku kredito ar jo dalies, neišgalite apmokėti palūkanų, tuomet Jums bus skaičiuojamos pradelsimo palūkanos bei Sutartyje numatyto dydžio delspinigiai. Jeigu šių papildomų įmokų taip pat nemokėsite, ignoruosite finansinius įsipareigojimus, būsime priversti kreiptis į teismą arba atiduoti Jūsų skolų išieškojimo bylą tretiesiems asmenims – skolų išieškojimo bendrovėms, kaip ir yra numatyta Sutarties nuostatuose. Tokiu atveju, Jūs įsipareigojate padengti mūsų patiriamas išlaidas, siekiant apginti savo teises ir išieškoti Jūsų skolas. Jeigu vykdomi ir tolimesni įsipareigojimų nevykdymai, tai yra, skolininkas nevykdo prievolių, nors jas užtikrina vekseliu, tuomet vykdomas išieškojimas iš kredito gavėjo turto. Procedūra vyksta Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuota, supaprastinta tvarka.

Atminkite, kad duomenys apie Jūsų finansinių įsipareigojimų nevykdymą ar netinkamą vykdymą gali padaryti neigiamą įtaką Jūsų kreditingumo vertinimui. Pastarąją informaciją apie neatsakingą elgesį mes galime pranešti skolininkų registrui. 

Grąžinkite kreditą laiku ir skolinkitės atsakingai, kad trumpalaikės finansinės problemos netaptų neatsakingo elgesio pasekmėmis.

Primename, kad Jūsų duomenys bus tikrinami, siekiant įvertinti Jūsų mokumą. Taigi, teikiant paraišką, kad būtų suteikiami SMS kreditai, Jums vertėtų nurodyti kuo tikslesnę prašomą informaciją. Svarstant, ar gali būti suteikiami prašomi kreditai SMS, Jūsų duomenys bus tikrinami šiose duomenų bazėse: „Smulkiųjų vartojimo kreditų biuro“, SODROS, SAIS (Skolininkų administravimo informacinės sistemos), VRM (Vidaus Reikalų Ministerijos), valstybinės įmonės „Regitra“. Atsižvelgiant į Jūsų informaciją bus įvertinamas mokumas ir nustatoma, kokio dydžio kreditai SMS žinute gali būti suteikiami.

Tačiau svarbu ne tik mūsų oficialus mokumo įvertinimas, bet ir Jūsų pačių sąmoningumas, įvertinant, ar galėsite laiku grąžinti nustatytą sumą. Tad norėdami, kad Jums būtų suteikiami kreditai SMS, atsižvelkite į tai, koki dydžio palūkanas turėsite grąžinti. Pavyzdžiui, skolinatės 500 litų daugiau nei dviems savaitėms – 15 dienų. Tuomet metinė palūkanų norma  (MPN) sieks 102.2 %. Vadinasi, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) sudarys 172.13%. Taigi, grąžinti turėsite pasiskolintuosius 500 litų ir 21 litą palūkanų, iš viso – 521 litą.

Jeigu negalite laiku grąžinti kredito ir palūkanų normos, siekiant išvengti delspinigių, siūlome Jums pratęsti grąžinimo terminą. Norint tai padaryti, Jums teks sumokėti tam tikrą kredito mokestį, o taip pat ir palūkanas, delspinigius, kurie yra nurodomi Sutarties Specialiosiose sąlygose. Kredito palūkanos, kurias turite sumokėti, yra nustatomos skaičiuojant nuo kredito išmokėjimo dienos (imtinai) iki realiai įvykstančio  kredito grąžinimo. Kai sumokėsite reikiamas sumas, prisijunkite prie „PA vartotojo” skilties, kur galėsite pateikti  paraišką, prašančią, kad kreditai SMS ir palūkanos būtų galimos sumokėti vėliau. Grąžinimo termino pratęsimo prašymo pateikimo metu  bus reikalinga ir Jūsų mokumo deklaracija, kurios paprašysime. Gavę visus reikiamus dokumentus, prašymą – įvertinsime galimybes ir informuosime Jus apie kredito grąžinimo termino pratęsimą.

Esant ilgalaikių finansinių kliūčių, neleidžiančių grąžinti pinigų, kreipkitės į Paskoliukas.lt administraciją, skambindami telefonu +370 690 30997 arba rašydami elektroniniu paštu info@paskoliukas.lt.  Kai pateiksite raštišką prašymą bei dokumentus, liudijančius Jūsų finansinės būklės pablogėjimą, apsvarstysime, ar gali būti keičiamas įsiskolinimo mokėjimo grafikas. Apie sprendimą Jus informuosime.

Paskolos internetu Paskolos Greitos paskolos Greitieji kreditai Blogas Paskolos skaičiuoklė


logai-puslapiui.JPG