LTL
= EUR
Oficialus kursas 1 euras = 3.4528 Lt. Plačiau

Kreditai internete

Šeši paprasti žingsniai, norint gauti kreditą internetu

Kreditas internetu – tai patogus ir nesudėtingas sprendimas tiems, kuriems staiga atsirado laikinų finansinių sunkumų. Šeši paprasti žingsniai – ir pinigai jau Jūsų kišenėje.


  • Naudodamiesi dešinėje pusėje esančia skaičiuokle, apsvarstykite, kuris kreditas internetu Jums galėtų būti tinkamiausias.

  • Užsiregistruokite mūsų sistemoje – kreditai internetu suteikiami tik registruotiems vartotojams. Registracija yra paprasta ir greita – Jūsų vartotojo profilis, sukuriamas vos per kelias sekundes.

  • Prisijunkite prie sistemos internetu, įvesdami prisijungimo duomenis – vartotojo vardą ir slaptažodį, nes tik tada galėsite daryti svarbiausius žingsnius, siekiant gauti kreditą internetu. Internetu visą parą galite registruotis arba prisijungti prie savo vartotojo profilio, tad, kitaip nei kitose finansinėse įstaigose, „tilpti į darbo valandas“ tikrai nėra privaloma.

  • Svarbus žingsnis – dar kartą peržiūrėkite, kokie yra siūlomi kreditai internetu, kokios jų kainos bei sąlygos, ir pažymėkite, kuris iš pateiktų pasiūlymų Jus domina.

  • Informacija apie jūsų paraišką, Paskoliukas.lt komandą pasieks tik tada, kai pakartotinai patvirtinsite savo pasirinkimą. Tad Jums reikės paspausti mygtuką „Tvirtinu“.

  • Darbo valandomis mūsų komanda per kelias minutes patikrins Jūsų duomenis ir pažiūrės, ar jie atitinka visus reikalavimus (pavyzdžiui, kreditai nuo 18 metų nėra teikiami, Jūs turėtumėte būti bent 21 metų amžiaus). Jeigu Jūsų duomenys tinkami paskolai suteikti – sveikiname – tuoj pat Jūsų sąskaitą pasieks pasirinkta pinigų suma.


Kreditas internetu yra saugus tuomet, kai esate susipažinęs su sutarties sąlygomis ir jų laikotės.


Jeigu perskaičius sutartį, ji Jums pasirodys nesuprantama ar neaiški – pasinaudokite Paskoliukas.lt konsultantų pagalba. Jie Jums mielai išaiškins visus sutarties punktus bei padės išsirinkti Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį kreditą.

Svarbu! Norėdami užtikrinti Jūsų duomenų saugumą nuo galimo pasinaudojimo su naujai registruotais vartotojais, pateikusiais paraišką pirmą kartą, susisiekiame registracijos anketoje nurodytu telefonu. Nepavykus susisiekti, jūsų paraiška atmetama. 

 

Kiek norite pasiskolinti?
Kokiam laikui norite pasiskolinti?
Gauti pinigus
Iki  reikės grąžinti
Kreditas EUR ( Lt)
+ Kredito kaina EUR ( Lt)
Iš viso EUR ( Lt)
MPN  -
BVKMN  -
 

Kredito standartinė informacija


Dėmesio! Kreditas internetu tik tada padės išvengti finansinių sunkumų, kai skolinsitės atsakingai. Nepamirškite laiku grąžinti kreditą.


Siekiant įvertinti Jūsų mokumą ir išvengti galimų nemokumo atvejų, bus tikrinami Jūsų asmeniniai duomenys. Kreditai internetu bus suteikiami tik tada, kai Jūsų asmens duomenis patikrinti „Smulkiųjų vartojimo kreditų biure“, Vidaus Reikalų Ministerijos duomenų bazėje (VRM), SODROS duomenų bazėje bei vairuotojų pažymėjimų paieškos duomenų bazėje, esančioje valstybės įmonėje „Regitra“. Todėl iš anksto prašome teisingai užpildyti prašymą bei nurodyti tikslius reikalaujamus duomenis – bet kokiu atveju, jie vis tiek bus tikrinami. Įdėmiai perskaitykite paraišką ir pasistenkite asmeniškai įvertinti savo galimybes.


Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad trumpalaikis ar ilgalaikis kreditas internetu grąžinamas su numatyta palūkanų norma.Tarkime, jeigu 15 dienų skolinatės 500 litų, o MPN (metinė palūkanų norma) siekia yra -102.2 %, vadinasi, atitinkamai keičiasi bendra  kainos metinė norma (BVKKMN) – ji paauga iki 172.13%. Taigi, 15 dienų pasiskolintos pinigų sumos palūkanos siekia 21 litą, o bendra suma, kurią turės grąžinti gavėjas – 521 litas.


Visi duomenys apie netinkamą finansinių įsipareigojimų vykdymą ar jų nevykdymą gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kreditingumo vertinimui. Mes taip pat turime teisę teikti šią informaciją skolininkų registrui.


Esant finansiniams sunkumams, galime Jums pasiūlyti kredito grąžinimo termino pratęsimą.


Jeigu norite, kad jums būtų suteiktas grąžinimo termino pratęsimas, pirmiausiai teks sumokėti pradelstus mokėjimus, jeigu tokių yra (palūkanas ar delspinigius), nurodytus Sutarties Specialiosiose sąlygos, taip pat reikės sumokėti ir kredito mokestį. Jūsų kreditas internetu turi numatytas palūkanas, kurios skaičiuojamos nuo tada, kai prasidėjo išmokėjimo dienos iki įsipareigojimo grąžinti kreditą realaus įvykdymo dienos (imtinai). 


Kai atliksite reikiamas įmokas, prisijunkite prie „PA vartotojo“ zonos. Ten apmokėjimai gali būti pratęsiami – pateikite reikiamą paraišką norimam laikotarpiui. Atliekant šią procedūrą, norėsime išanalizuoti Jūsų Sutarties Specialiųjų sąlygų pakeitimą, taip pat prašysime pateikti savo mokumo deklaraciją. Įvykdę minėtųjų duomenų tyrimą, informuosime Jūs, ar ilgalaikis kreditas internetu gali būti grąžinamas vėliau, ar pratęsiamas grąžinimo terminas, ar vis dėlto grąžinimas turi būti atliekamas iš pradžių nustatyta tvarka. Jeigu grąžinimo terminas pratęsiamas, jo kaina bus nustatoma remiantis Sutarties Specialiosiose sąlygose nurodyta fiksuota metine palūkanų norma.


Atkreipkite dėmesį į tai, jog kreditoriaus ignoravimas bei esamų atsakomybių vengimas esant sunkumams grąžinti kreditą, sukels sutartyje numatytas juridines ir teisines pasekmes.


Jeigu kreditas internetu negali būti grąžinamas dėl pablogėjusios finansinės padėties, taip pat vėluojama sumokėti ar apskritai nesumokama kredito kaina, palūkanos, kiti įsiskolinimai – tokiu atveju už įsiskolintą ir laiku negrąžintą kreditą arba jo dalį, skaičiuojamos pradelsimo palūkanos. Taip pat skaičiuojami ir nustatyto dydžio delspinigiai. Esant tokioms aplinkybėms, kai negrąžinami nei kreditas, nei palūkanos, nei delspinigiai ar kiti įsiskolinimai, mes turime teisę kreiptis į teismą arba Jūsų skolų išieškojimą pavesti tretiesiems asmenims (skolų išieškojimo bendrovėms). Pagal visus Sutartyje esančius įsipareigojimus, privalote kompensuoti mūsų patiriamas išlaidas teisinių procedūrų metu, siekiant išsaugoti ir apginti mūsų teises. Jeigu gavėjo nurodymu skolinės prievolės ir jų įvykdymas yra užtikrinamos vekseliu, tačiau tai nėra laiku apmokama, tuomet gavėjo turto išieškojimas vykdomas Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta, supaprastinta tvarka.


Esant finansiniams sunkumams ir nebegalint grąžinti kredito numatyta tvarka, kreipkitės į Paskoliukas.lt administraciją. Galėsime apsvarstyti esančio įsiskolinimo mokėjimo grafiko pakeitimą, prašysime pateikti Jūsų pasikeitusią finansinę situaciją įrodančius dokumentus (atleidimą iš nuolatinio darbo ar pan.). Įvertinę esamas aplinkybes informuosime Jus apie sprendimą dėl numatytojo išsimokėjimo grafiko pakeitimo. Kreiptis į paskoliukas.lt administraciją galima e. paštu info@paskoliukas.lt arba tel. nr. +37069030997.


Paskolos internetu Paskolos Greitos paskolos Greitieji kreditai Blogas Paskolos skaičiuoklė


logai-puslapiui.JPG